GEO / ENG
Announcements
აბიტურიენტების საყურადღებოდ! ხატვის საკონსულტაციო ტურის შესახებ!

გთხოვთ თან იქონიოთ პირადობის დამადასტურებელი მოწმობა, ფანქარი, საშლელი, სათლელი და სახატავი დაფა ( თუ არ გაქვთ დაფა ჩვენ უზრუნველგყოფთ).


ხატვის საკონსულტაციო ტური ჩატარდება თსსა საგამოფენო დარბაზში, მისამართი: გრიბოედოვის ქუჩა N 22.
ტურის პირობები მაქსიმალურად იქნება მიახლოებული შემოქმედებითი კონკურსის (ხატვის გამოცდის) პირობებთან. ხატვის ტურის დასრულების შემდეგ კონსულტაციას გაგიწევენ აკადემიის პროფესორ-მასწავლებლები.

კითხვების შემთხვევაში დაგვიკავშირდით ცხელ ხაზზე : 2 93 68 89.


29 მარტი - შაბათი 11 სთ.


1. თორნიკე გონგლაძე
2. კაპანაძე გია
3. ანა-მარია ოსიყმაშვილი
4. კამლაძე გურამი
5. კობახიძე ბაქარი
6. გელაშვილი თამარი
7. ყოლბაია ლიკა
8. დარჩიმელია ელენე
9. ჩაგელიშვილი მარიამი
10. სიჭინავა გურამი
11. სალომე ყიფიანი
12. ბერიაშვილი ნიკა
13. თამაზ დონაძე
14. ელენე ღარიბაშვილი
15. მარიამ ექიზაშვილი
16. ანდრო ჩიქვინიძე
17. გეგელაშვილი სალომე
18. ლეჟავა მარიკა
19. თორთლაძე თეკლე
20. ტალიკაძე მარი
21. ქაჯაია გიგა
22. ფიჩხაძე ინა
23. ტყეშელაშვილი მარიამი
24. მინდიაშვილი მარიამი
25. ბობღიაშვილი მარიამი
26. კანდელაკი სალომე
27. გაბუნია ანზორი
28. ბარამაძე სოფო
29. ჟორჟოლიანი დავითი
30. სარქისიანი მარინა
31. დიაკონიძე ია
32. ჯაფარიძე სალომე
33. ცაავა თეო
34. მგელაძე ნუკა
35. ჟორდანია ოთო
36. ებრალიძე მათე
37. მაისურაძე მარიამი
38. ჯიბლაძე ანა
39. ოქრუაშვილი არსენი
40. ბენაშვილი მარიამი
41. გონკციანი ალინა
42. ჭონიშვილი თინათინი
43. გუგუნაშვილი ნინო
44. თევზაძე მარიამი
45. თიგიშვილი სოფიკო
46. თავშავაძე ეკა
47. ბოლოთაშვილი გოგა
48. მელიკ- მარუტოვი მარიამ
49. თოფურია მარი

 

30 მარტი - კვირა 11სთ.

1. ოციანი ალექსანდრე
2. ბარათაშვილი თიკო
3. დემურჩევი ალექსანდრე
4. თარაშვილი ანი
5. ბახტაძე ნინო
6. კაჩუხაშვილი ქეთი
7. აფაქიძე შმაგი
8. ხაბელაშვილი სანდრო
9. მხეიძე ელისაბედი
10. კაპანაძე მარიამი
11. მალუტაშვილი ანა
12. თოგოშვილი ნინო
13. კიკნაძე ბაჩანა
14. ბურნაძე ჟანეტა
15. ხითარიშვილი გიორგი
16. იაშაღაშვილი თამარი
17. ჯიბუტი თეკლა
18. შველიძე ლევანი
19. აბაშიძე ნათია
20. ბენაშვილი ანა
21. ბენაშვილი ნოდარი
22. კირვალიძე ბექა
23. ანკოსი ნათია
24. გულორდავა სალომე
25. ყურაშვილი ელენე
26. ქობალია ქრისტინე
27. ჯიქია ლიკა
28. თეთრუაშვილი თათია
29. ესებუა რუსუდანი
30. თადარია თათია
31. მარგიშვილი სალომე
32. სანოძე მარიამი
33. თავართქილაძე ლუკა
34. გიორგაძე დავითი
35. კვიატკოვსკაია მაგდა
36. აფციაური მეგი
37. გუგუშვილი რუსუდანი
38. შეროზია ეთერი
39. ხელაშვილი სოფიო
40. პატარკაცაშვილი გიორგი
41. არაბული მარიამი
42. წიკლაური მარიკა
43. ანდღულაძე ნანა
44. გიონაშვილი მაგდა
45. დავითაშვილი მარიამი
46. ჯამარიშვილი ირაკლი
47. სტურუა სალომე
48. დავითიანი გვანცა
49. იმნაძე თიკო