GEO / ENG
საიტის რუკა კონტაქტი
განცხადებები
საკონსულტაციო ტური ჩატარდება 7 და 8 მაისს:

საკონსულტაციო ტური ჩატარდება 7 და 8 მაისს:

 

7 მაისს დარეგისტრირებული აბიტურიენტები:

 

1 აფციაური ნათია
2 ვარაზი ავთანდილ
3 ხიდეშელი ნათია
4 წივილაძე სოფო
5 მიროტაძე თამარი
6 იასეშვილი თამთა
7 სვანიძე ქეტევან
8 ქრისტესაშვილი მარიამ
9 ზურაშვილი თინათინ
10 ზარიძე ირინა
11 სირუნიანი ელენე
12 ბარათაშვილი მარიამ
13 ჩოხელი დემეტრე
14 ნაჭყებია ელენე
15 კვანტალიანი ჯანსუხი
16 მწელიშვილი გოჩა
17 ნატროშვილი თეიმურაზ
18 სუჯაშვილი დაჩი
19 ხოჭოლავა ნანა
20 ბაღდასაროვი ალექსანდრე
21 სოსელია ანა
22 ტაბლიაშვილი მარიამ
23 ლავრენტიევა ალექსანდრა
24 მანაგაძე თამთა
25 მანაგაძე რატი
26 ტორუა თეონა
27 ჭიაბერაშვილი გვანცა
28 ჩერქეზიშვილი საბა
29 ფახურიძე ნინო
30 შველიძე დავით
31 ებანოიძე ანი
32 ტატუნაშვილი ზვიად
33 ბოჭორიშვილი თამაზ
34 მახარაშვილი მარიამი
35 ზატიკაშვილი გვანცა
36 ბაქრაძე მანანა
37 ჩივაძე ნანი
38 გოგოჩაშვილი ნუკრი
39 იოსელიანი ელისაბედი
40 გელაშვილი ეკატერინე
41 ფირცხალავა სოფო
42 გოშაძე გოგა
43 თოიძე თეონა
44 წიქვაძე სალომე
45 ქოქაშვილი ალინა
46 ჩხაიძე ბექა
47 ბურდულიუ ნინო
48 კვანტალიანი გვანცა
49 მჭედლიშვილი ეთერი
50 ბორძიკიძე სოფო
51 ქაფიანიძე ლოლიტა

 

ტური ჩატარდება 11 საათზე. ზუბალაშვილების 47. სახვითი ფაკულტეტის დეკანატთან.
თან იქონიეთ პირადობის დამადასტურებელი მოწმობა, ფანქარი, საშლელი, სათლელი და სახატავი დაფა ( თუ არ გაქვთ დაფა ჩვენ ვუზრუნველვყოფთ).

 

8 მაისს დარეგისტრირებული აბიტურიენტები:

 

1 დოლიძე სოფიო
2 ჩუგოშვილი დავით
3 მიქენაია სანდრო
4 დანელია მეგი
5 გონგლაძე მარიამ
6 მაღლაკელიძე თამარი
7 სიამაშვილი სანდრო
8 ბენიძე ნანული
9 ხოსიტაშვილი ნინო
10 დიასამიძე მარიამ
11 მირიანაშვილი პაატა
12 ღირსიაშვილი საბა
13 საღირაშვილი ნატა
14 გოგიაშვილი მიხეილ
15 სურმავა ირაკლი
16 მიოქანი მარიამ
17 ქუშაშვილი მარიამი
18 დოლიძე მარიამი
19 ზანგურაშვილი თეონა
20 ოთიურიძე სალომე
21 ანდრეევი ალექსანდრე
22 ხაჩიძე სალომე
23 ნემსაძე სოფიო
24 სიფრაშვილი ზაალ
25 ხახუბია სოფიკო
26 მიქავა ლანა
27 ორჯონიკიძე სალომე
28 წენგუაშვილი ხვიჩა
29 მაისურაძე თამარი 
30 კარტოზია აკაკი
31 მარგიანი მურმან
32 ადეიშვილი თამარი
33 ლომინაძე ნანა
34 გრიგალაშვილი ნია
35 ჯუსტიშვილი თეკლე
36 ორაგველიძე მირიანი
37 ფურცხვანიძე თეკლა
38 ზაქარიაძე ზურაბი
39 ბადაგაძე მარიამი
40 ცქიფურიშვილი მარიამ
41 ვეფხვაძე ნინო
42 მატატაშვილი ალექსანდრე
43 ბუღაძე თამარ
44 ჩოგოვაძე დავით
45 ჯიღაური ნიკა
46 ილურიძე ირაკლი
47 წერეთელი ანა
48 რაზმაძე ნინო
49 ნორაკიძე გვანცა
50 შალამბერიძე მარიამი
51 სამთანაშვილი ლიკა

 

ტური ჩატარდება 11 საათზე. ზუბალაშვილების 47. სახვითი ფაკულტეტის დეკანატთან.
თან იქონიეთ პირადობის დამადასტურებელი მოწმობა, ფანქარი, საშლელი, სათლელი და სახატავი დაფა ( თუ არ გაქვთ დაფა ჩვენ ვუზრუნველვყოფთ).